הרחקת יונים חשמלית – הפתרון המושלם לסילוקן

מהי הרחקת יונים חשמלית ומדוע היא עדיפה עשרות מונים על כל הרחקה מסוג אחר, לרבות הדברה? הרחקת יונים חשמלית מסייעת לכך שהן לא יבואו לקנן אצלכם בשנית. היא האמצעי הטוב ביותר ליישום ההרחקה ולגמרי במפתיע, זה האמצעי שהכי פחות כואב ליונה. היא סובלת אבל בדרך שאינה כאב. מיד תדעו מה עושים בהרחקה מסוג כזה ומדוע היונה לא תרצה לחזור למרפסת שלכם בתקופה הקרובה בעקבותיה.

יישום ההרחקה החשמלית בפועל

הרחקת יונים חשמלית מבוססת על מכשיר בעל תדר אולטרסוני אשר לא ניתן שמיעה על ידי אדם, כלב או חתול. זהו מכשיר בעל תדר כה חלש וגבוה שרק בעלי כנף יכולים לשמוע אותו. מבחינת היונה, תדר כזה שקול לתדר של הופעה ליד הרמקולים מבחינת בני אנוש. בשל כך שהשמיעה שלה רגישה מאד, זה ירתיע אותה יותר מכל אמצעי אחר. דוקרנים נגד יונים מהווים גם הם אמצעי הרתעה, אבל כזה שהיונים צפויות לחזור בפרק זמן יותר קצר, לאור תצפיות העבר. הרחקת יונים חשמלית אולטרסונית מונעת כליל את הופעתן לפרק הזמן הארוך ביותר האפשרי.

המסלול הבטוח מבחינתכם לגמר המפגשים עם היונים

הרחקת יונים חשמלית באמצעות תדר אולטרסוני מאפשרת לכם שקט תעשייתי מנוכחותן במלוא מובן המילה. באמצעות הרחקת יונים עם מכשיר אולטרסוני הן לא רק נכוות מהשמיעה של התדר, הן יסמנו גם ליונים האחרים לא להגיע וזה כמובן ייצור מצב של שקע כמעט קבוע. כמעט, כי אין תוצאה מוחלטת בהדברות ובהרחקות, זהו לא מדע מדויק.

הדרך סלולה: המזגנים והמרפסות יישארו ללא יונים

המכשיר קל לתפעול וניתן ליישום ליד מנועי מזגנים, מרפסות וכל מקום אחר בו היונים צפויות לקנן. באמצעות הרחקת יונים חשמלית אתם יכולים לגשת מדי בוקר למקומות הללו ללא חשש מהפתעות כמו נוכחות יונים במקום. רק הרחקת יונים חשמלית תוכל לעשות לכם סדר בקו הקדמי של הבית ולדאוג שהן לא תופענה יותר בשנית למשך תקופה ארוכה מאד. החלק היפה הוא שמדובר בפתרון אקולוגי שלא מזיק לסביבה ולא מצריך, שלא כמו הדברת חומרים, את הרחקת הילדים וחיות המחמד מהבית. ניתן לכונן שגרה רגילה ולהרחיק בכיף את היונים שלכם.