המדריך המלא להתאמת ארונות אמבטיה מעוצבים למלתחות ביתיות

חדר האמבטיה רווי אריחי השיש והקרמיקה ללא ספק מציב בפניכם אתגר לא קטן לבחירת הארון הייעודי. ארונות אמבטיה מעוצבים מחנות למוצרים אדריכליים לאמבטיה הם התשובות הטובות ביותר שאתם יכולים לספק לו. כאן תוכלו ללמוד כיצד להתאים אותם לחדר האמבטיה הספציפי שלכם, ולדעת שאתם עומדים לבחור פתרון אחסון מתאים מבחינה עיצובית, ואיכותי בפאן הפונקציונאלי.

התאימו את הארון לסגנון העיצוב של חדר האמבטיה

סגנון העיצוב עשוי להיות מבוסס על צורה מרובעת מסביב לחלונות ולדלתות, או צורה עגולה במשקופים ובפרופילי החלונות ופתרונות האחסון. בדרך כלל, עיצוב משקופים עגול גורר עיצוב ידיות עגולות ולהיפך, ממש ביחס ישר. בהתאם לכך, מומלץ לבחור ארונות הזזה מעוצבים אשר יתאימו לפנורמה הדקורטיבית של החדר. זכרו כי לפני הכל, התאמת הצורות של המשקופים והידיות של הארונות היא הכי חשובה. זה בדיוק מה שימנע מהארון להיראות כגוף זר ומוזר. ארונות אמבטיה מעוצבים – הם מעוצבים ביחס לחדר בו הם נמצאים: זכרו זאת!

התאימו את הארון למרקם הצבעים הדומיננטי בחדר האמבטיה

מרקם הצבעים הוא פרמטר כבד משקל המשפיע על בחירת הארון. חדר אמבטיה בצבעי חום עץ יגרור בחירת ארונות אמבטיה מעוצבים שונה מאשר חדר אמבטיה לבן ומודרני. אם יש לכם כבר התקני אחסון כמו שידות אמבטיה מעוצבות, הכי טוב לבחור בהתאם לעיצוב הצבעים שלהן. יחד עם זאת, גם אם אין לכם עדיין אף רכיב אחסון, צבעי הדלתות והחלונות הם אינדיקציות מעולות לניבוי טיב בחירת צבע הארונות.

בדקו שכל רכיב שנבחר מתאים לחדר מבחינה ויזואלית

אי התאמה ויזואלית גוררת תרחישים עיצוביים שלא הייתם מעוניינים שיקרו אצלכם, כמו למשל בחירת ארון ידיות עבות בחדר קטן, אשר ימשכו תשומת לב בשל הממדים שלהן, או ארון עם משקופים דקים וידיות קטנות בחדר גדול עד כדי כך – שהוא (הארון) לא ישפיע על עיצובו. על מנת להימנע מכך, טוב תעשו אם תעיינו בהדמיות המחשב של המוצרים שאתם מעוניינים לבחור, ותבדקו ביחס לגודלו של כל חדר את מידת התאמת הרכיב אליו. אם יש ספק לגבי כך שהרהיט לא יהיה מגושם – פשוט אל תבחרו אותו, ועברו לדגם הבא. כהערה חשובה, חשוב להוסיף כי כך יש לבחור ארונות בכל רחבי הבתים, על מנת שאלו יהיו, בסופו של דבר, בתים מעוצבים.