המדריך המלא לבחירת חברה המספקת שירות חדר כספות

אם גם אתם סבורים כי חדר כספות הוא הפתרון לאחסון הרכוש היוקרתי שלכם, זה אשר דורש אבטחה ברמה גבוהה, הגעתם להחלטה הנכונה. נשאלת השאלה היכן למקם את הכספת: אנו מקווים כי נושא הצבתה בחברת כספות פרטית ברור ומובן לכם. בהשארתה במבנה הנמצא בחזקתכם, קרי הדירה השכורה/הקנויה או מקום העבודה אתם מעמידים את עצמכם בסכנת שוד ואפילו בסכנת מוות. דיי בהזמנת פועל או עובד מקצועי אליכם, שידבר על כך עם חבריו, ומשם קצרה מאד הדרך לשוד מזוין. לא חשוב כמה עמוק תחביאו את הכספת, במוקדם או במאוחר הוא יידע. למי שלא מבין, גם הבנק אינה האופציה הבטוחה ביותר, ודאי לא הנוחה ביותר. הוא צפוי להגביל אתכם ל- 20 ביקורים בשנה, ואף להתנער מכם במידה ותישדד הכספת, תוך גרירתכם לבתי משפט. במדריך שלפניכם תוכלו לדעת בדיוק מה לעשות בשביל למצוא חברה פרטית המתאימה למשימת אבטחת הכספת שלכם.

אתרו חברה המספקת חדר כספות בלתי חדיר, מוגן ומאובטח

שלושת הדרישות חייבות להתקיים בשביל 100% אבטחה. 'בלתי חדיר' מתייחס לאופן בו בנוי חדר כספות. עליו להכיל חומרי בנייה קשיחים שנועדו להתמודד עם תחמושת של נשק חם וניסיונות ניסור קירות. בדרך כלל, חומרים אלו לא מיוצרים בארץ, אלא מיובאים מחו"ל על ידי היזם. 'מוגן' מתייחס לרובד ההגנה שחוצץ בין החוץ לבין החדר. מי שנכנס לחדר צריך לעבור זיהוי חד ערכי, למשל זיהוי ביומטרי כמו טביעת אצבע או FACIAL RECOGNITION (זיהוי פנים אלקטרוני). 'מאובטח' מתייחס לרובד האבטחה בתוך המבנה, אשר חייב להתבסס על יוצאי יחידות קרביות המועסקים כאנשי ביטחון מקצועיים.

אתרו חברה אשר תספק לכם ביטוח רכוש במסגרת המנוי שתשלמו לה

השכרת כספת פרטית עם ביטוח זה לא לוקסוס, אלא משהו שבמידת מה החברה צריכה לתת לכם מההיבט המוסרי. אמנם אין חוק המחייב לספק את זה, אבל זה לא סוד שאתם עומדים להפקיד רכוש בידיים של אנשים שאתם לא מכירים, בכספות שמעולם לא השתמשתם בהן. לא חשוב מה מבטיחים לכם דיילי המכירה, גם גדולות החברות עשויות לטעות ולספוג שוד או גניבה מעת לעת. השכרת כספת פרטית עם ביטוח על חשבון המנוי זה המינימום שהחברה יכולה לעשות עבורכם בשביל לערוב לביטחונכם המשפטי במידה והכספת שלכם תישדד. כאשר יש לכם ביטוח, אין בתי משפט ואין סחבת: כסף על המקום עם היוודע דבר השוד. בדרך כלל מציעים 5,000 דולר ארה"ב על חשבון המנוי, עם אופציה להרחבה בתשלום נוסף.

אתרו חברה המציעה שירותי מנוי ייחודיים

מנוי חדר כספות לכל החיים, מנוי מתחם כספות פרטי לצרכי ירושה, כולל הענקת התכולה ליורשים לאחר מותכם, מנוי עם מצלמת אבטחה בתא הכספת, מנוי הכולל ליווי חמוש מהאוטו לכספת ובחזרה, ועוד. סוגי מנויים אלו תורמים לתחושת החוויה השירותית וגם משביחים את איכות המענה בפועל שמספקת החברה הפרטית ללקוח.