המדריך המלא לאיתור עורך דין תאונות תלמידים

עורך דין, מזה שנים רבות, הוא אחד מהשירותים המבוקשים במדינה, עם סף תחרות עצום שאין לתארו במילים. ההבדל בין דיבה ל- "אמת דיברתי", ובין זיכוי להרשעה הוא בהינף של מילה. בדיני נזיקין לא מעטים קשה אפילו להסתמך על פסיקות קודמות בשביל לנבא מה יחליט השופט. הכלל היחיד שעוד איכשהו ניתן לניבוי הוא טיבו של עורך הדין, ואכן – עורך דין נזיקין ממשרד יוקרתי נחשב כיום, סטטיסטית, כבעל הסיכוי הגבוה יותר לגרום לזיכוי מרשו או להרשעה בסעיפים לא מחמירים, מאשר עורך דין שאינו עובד במשרד שכזה, גם אם הדעה הציבורית על לקוחו של עורך הדין היוקרתי שלילית ביותר. כל שכן, כאשר אף אחד לא מכיר אתכם ולא יודע מי אתם, ובמקרה אתם זקוקים להגנה משפטית, טוב תעשו אם תחתרו לקחת את עורך הדין הטוב ביותר שידכם משגת לגייסו.

בחרו את עורך הדין על סמך המלצות בלבד

בדרך זו בלבד אתם מגלים אחריות כאשר אתם צריכים לחפש עורך דין. עורך דין נזיקין בארץ ניתן למצוא באלפים ואפילו בעשרות אלפים, וכל אוחד מהם נמצא ברמה שונה לחלוטין ובקיא בעניין המשפטי באופן שונה מזה של עמיתו. ישנם עורכי דין אשר אם אתם – כלקוחות שלהם – באמביציה ברמה גבוהה לטפל בעצמכם, קיים סיכוי סביר שאתם תהיו בקיאים מהם בחלק מהסוגיות (למשל אם העורך דין הוא טרי ואתם למודי תביעות משפטיות). לכן, אתם חייבים להבטיח את איכותו של עורך דין נזיקין ואת זה מתחילים לעשות על ידי בקשת המלצות מהחברים וברחבי רשת האינטרנט.

חקרו אצל כל עורך דין מה הייתה ההיסטוריה המקצועית שלו

באלו סוגי תביעות נזיקין האיש טיפל? האם הוא עסק בנזיקין ביטוח לאומי? מקומות עבודה? שכנים? סכסוכים בינאישיים? ידיעת סוגי התביעות בהן עוה"ד טיפל מסייעת לכם מאד לנבא סיכויי הצלחה בדיון, שכן ככל שעורך הדין הזה היה מעורב ביותר מקרים, ורובם הסתיימו כפי שהוא רצה, יגבר הסיכוי שכך יקרה גם אצלכם.

ודאו כי עורך הדין חותם אתכם על חוזה התקשרות ידוע ומוכר, שנבדק על ידיכם

חשוב מאד שתדעו על מה אתם משלמים, מה יהיה גובה שכר הטרחה, וכיצד הוא ישולם. ישנם עורכי דין שלא מבקשים מספרים ידועים מראש, אלא אחוזי הצלחה מהכסף שישלם הצד השני בדיון. על פי שיטות התמחור ובהתבסס כמובן על המלצות וניסיון מקצועי – מומלץ לבחור עורך דין נזיקין באופן סופי.