המדריך המלא לאיתור חדר בריחה בתל אביב

חדר בריחה בתל אביב הנו המקום האולטימטיבי עבורכם לכל סוגי האירועים. ניתן לנצל את החדר בשביל לחגוג יום הולדת לילד ולאדם המבוגר, לחבר קרוב, לבוס או לעובד. ניתן לקיים בחדר בריחה אירועי חברה וגיבוש. החדר מתאים גם לבילוי של יחידים ובקבוצות חברים קטנות ומזדמנות. במדריך שלפניכם תוכלו למצוא חדר בריחה אשר יתאים במדויק למאווייכם.

בחרו בחדר בריחה המתאים לשאיפות האירוע שלכם

ניתן לחגוג בצוותא או ביחידים/בבודדים. חשוב לבחור חדר בריחה בתל אביב אשר הצביון שלו מתאים למה שאתם מחפשים. ישנם חדרי בריחה אשר עובדים עם קבוצות וישנם חדרי בריחה העובדים עם בודדים. חשוב לבחור חדר בריחה אשר מתאים לסוג הקבוצה עמו אתם מגיעים. כמו כן, מאד מומלץ לשוחח עם החברים, הקבוצה או לבדוק בעצמכם מהם סוגי האטרקציות בחדר הבריחה ומהי העלילה של האירוע על מנת למצוא את מסגרת הבילוי המתאימה ביותר.

בחרו בסוגי האטרקציות בתוך חדר הבריחה

ניתן לבחור חדר בריחה המספק אימה טהורה, כזה שכל אחד צריך לברוח ממנו לבד, והתחרות היא מי יוצא ראשון, או לבחור חדר בריחה עם פתרון חידות קבוצתי אשר רק בתומו ניתן לסיים את המשחק. הסיום הוא אינו תחרותי במקרה זה אלא נעשה בצוותא. חדר בריחה עם סוג האטרקציות הרצוי בעיניכם יהווה את החדר המועדף לבילוי שלכם, אולם לעתים השיקול הקבוצתי עולה על השיקול האישי. אם יש לכם בקבוצה נשים בהיריון, אנשים מבוגרים ופרטים המתקשים בהליכה או מוגבלים מסיבה כלשהי, לא הולכים לחדר בריחה אימה, אלא רק לחדר פתרון חידות.

ודאו שאתם יודעים מהם הנהלים המלאים בחדר הבריחה: זמן משחק והסדרי תשלום

ישנם חדרי בריחה בהם זמן המשחק הוא שעה וישנם חדרי בריחה בהם זמן המשחק הוא למעלה מכך. בחדרי בקריחה מסוימים התשלום מתבצע לפני המשחק ובאחרים לאחריו. בחדרי בריחה מסוימים ישנה קרבה למקומות בילוי ובאחרים החדר עומד מבודד בשטח שאינו מסחרי. חשוב לבחור בחדר הבריחה אשר יתאים לתכניות הבילוי שלכם ויעלה בקנה אחד עם אופן התשלום המועדף עליכם ועם זמן המשחק אותו תכננתם להקדיש.