הובלה נעימה ובטוחה

ביתו של אדם הוא מבצרו ולכן זמן של מעבר דירה הינו זמן של משבר מסוים בו ישנו פרק זמן מצומצם שהאדם נע בין הבית שהוא כבר לא שלו לבית שעדין אינו שלו. תחושה זאת יכולה להיות מאיימת ולא נעימה. כדי שמעבר הדירה יעבור עליכם בשלום מומלץ בחרו חברת הובלה שתסייע בידכם לעבור רגעים מעורערים אלו באופן יעיל ומהיר.

כיצד תמצאו את חברת ההובלה הנכונה?

  1. לוח זמנים – בחירת חברת הובלות ברגע האחרון אינה רעיון טוב כלל גם בשל הלחץ שזה מייצר וגם משום שאם תחכו לרגע האחרון תאלצו לבחור את חברות ההובלות היחידה שתהיה פנויה באותו היום.
  2. מניין חפצים ופרטים טכניים – כאשר תחפשו חברת הובלה יהיה עליכם לפרט פרטים אודות הדירה החדשה והישנה ולתת מפרט של החפצים שלכם כולל מספר משוער של ארגזים. אם לא עשיתם הובלות דירה רבות בחייכם מומלץ לחפש חברה אשר שולחת נציג לצורך אומדן כמות החפצים- כך תוכלו לישר קו עם חברת ההובלה ולוודא שאתם מדברים באותה שפה.
  3. אם במספר חפצים עסקינן אז חשוב לדעת שיש שירות מיוחד של הובלות קטנות המיועד למצבים בו ישנם מעט מאוד חפצים או למצבים בהם ישנו צורך להעביר מעט פריטים כמו למשל אך ורק מקרר וארון. שירות הובלות קטנות הינו לרוב זול יותר משירות הובלות רגיל.
  4. ביטוח – על חברת ההובלה לספק ביטוח הן בעבור העובדים והן בעבור החפצים שלכם. בדקו את רשימת החפצים הרשומה בחוזה עם החברה. רשימת חפצים זאת הינה מסמך מחייב ועדות משפטית במקרה ונגרם נזק לאחד החפצים.
  5. חוזה – אנשים רבים נופלים בפח וסוגרים עסקאות של הובלות דירה בעל פה. כדי למנוע מצב בו אתם מוצאים את עצמכם בלי מובילים ביום המעבר או מצב בו המוביל טוען פתאום שסגרתם על מחיר אחר מומלץ לסגור עסקה עם חברת ההובלה באמצעות חוזה כתוב.
  6. המלצות – חפשו חברת הובלות קטנות שאתם שומעים אודותיה כמה שיותר המלצות, רצוי ממקור ראשון. אין ערבות טובה יותר להצלחת מעבר הדירה מניסיונם הטוב של אנשים שעשו את זה לפניכם.