הדפסה על תיקים כהים – טיפים לבחירת הסובלימציה

כשאתם בוחרים להדפיס על תיק כהה ישנה רק סובלימציה אחת שתתאים גם לעיצוב וגם לפונקציונאליות של המהלך: בלי דהייה, ושמירה חלקה על הלוגו שיודפס למשך שנים רבות כחדש. זה מה שתעשו כאשר אתם מחפשים לבצע הדפסה על תיקים כהים:

בחירת הסובלימציה הנדרשת – פלוק

פלוק היא הסובלימציה הנדרשת לביצוע הדפסה על תיק כהה. פלוק היא סובלימציה ברמה מאד גבוהה, כזו שמבטיחה אי-דהייה והישארות הלוגו גם כשהתיק נמצא בתנאים קשים מאד של שמש, משקעים ואפילו כביסה שלא מתאימה לבד שנעשתה בשוגג. בתחום כמו הדפסה על תיקים בחירה בסובלימציה זו, ולא בסובלימציה אחרת חשובה במיוחד, כי הלקוח, כשישים לב שאין דהייה יבין שהשקעתם בו, וכמוהו גם העובד, הספק וכל מי שזכה לקבל מכם תיק כמתנה בשם העסק.

פלוק – בחירת צבעים

פלוק, כפי שתיווכחו לראות, היא סובלימציה שמדגישה את הכהות וההחשכה של הצבעים ומקטינה ומצניעה את הבהירות והתאורה שלהם. זה בדיוק מה שנדרש כשמדובר על הדפסה על תיק כהה. על מנת לבחור את הצבעים, בקשו לראות את סט הגוונים של הסובלימציה ובחרו אותם על פי מבנה הלוגו. האם הם ייראו לכם מוכרים ומקבילים לצבעים של הלוגו? ברור שלא. הם ייראו לכם כהים יותר. אבל הרכבת סט הצבעים תרכיב בדיוק את הלוגו שהיה לכם ואתם לא תחושו בהבדלים, כי הכהות היא כהות יחסית לסובלימציה ולא כהות אסימטרית ביחס ללוגו המקורי.

טיפים לבחירת התיק המועמד להדפסה כהה

מטבע הדברים, גם צבע התיק וגם צבע ההדפסה לא יעשו חסד עם תכולת התיק ביום חם מאוד. צבעים כמו שחור ואפור כהה, משולבים עם צבעים שהיו אמורים להיות בהירים אך הוצנעו בגלל אפקט הפלוק, יגרמו לציוד המאוחסן בתיק לחימום יתר. לכן, מה שצריך לעשות הוא לבחור תיק העשוי מבד נושם, כזה שידוע כי שומר על בידוד תכולת התיק גם כשמזג האוויר קיצוני חם. דוגמאות לבדים אלה: קטיפה, פוליאסטר. דוגמאות שמייצגות בדים בהירים: כותנה, פשתן. בדרך זו אתם מוודאים כי כל הדפסה של תיקים עם לוגו חברה לה אתם זקוקים תתבצע לא רק בהתאם לעיצוב נדרש אלא גם על בסיס פונקציונאליות נאותה שתגרום לכם להרגיש בנוח ובביטחון ולהפוך את המוצרים לשימושיים מאוד.