הדברים שחשוב לדעת כשבוחרים חברת הדברה למפעלי מזון

הדברה בבית העסק היא אחד הנושאים החשובים ביותר עבורו. כאשר אתם מעוניינים לקדם הדברה במפעל ובפרט אם זהו מפעל מזון, בחירת החברה היא נושא חשוב מאין כמוהו. לא כל חברת הדברה מתמחה בהדברת מקומות בהם מייצרים מזון. כשאתם בוחרים חברת הדברה למפעלי מזון מאד מומלץ לאמץ את כללי האצבע שלפניכם.

היעזרו אך ורק בשירותיה של חברה מורשית משרד החקלאות ופיתוח הכפר

ממשקי החיפוש האינטרנטיים בימינו לא לוקחים שבויים. לא מעניין את גוגל או את פייסבוק שאתם בית עסק שמייצר מזון ובכך זקוקים לשירות קפדני יותר מהממוצע. האינטרנט יפנה אתכם למדבירים אורגניים ולמדבירים ביולוגיים ולכל מיני חברות שלא עוסקות בהדברה האמיתית שמאושרת על ידי משרד החקלאות ופיתוח הכפר: הדברת חומרים כימיים. החובה שלכם היא לוודא שמדובר בחברת הדברה מורשית משרד החקלאות ופיתוח הכפר. אם אתם מקבלים תשובה כמו "לא בדיוק, אבל החומרים שלנו מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה" זה סממן שלא מדובר בחברת הדברה גם אם הנציג הטלפוני יגיד שהוא חברת הדברה. חברת הדברה היא מוסד שפעילותו אושרה על ידי משרד החקלאות ופיתוח הכפר לשימוש בחומרים כימיים ממיתים. זו ההדברה היחידה שמתאימה למפעלי מזון.

ודאו שהחברה ייעודית למפעלי מזון

עובש במפעלים, רטיבות פנימית, חדירת מזיקים וכד' הן לא תופעות שכדאי להרשות במפעלי מזון. למעשה הן מוציאות אותם מהתקן לעסוק בכך. לכן, מאד חשוב לוודא שהחברה בה אתם בוחרים הנה חברה ייעודית ומנוסה בתחום מפעלי המזון. בחברה זו צריכים לספק פתרונות כמו חיטוי מאגרי מים המצויים במפעלכם לצרכי ייצור, והסרת כל איום מזיקים או זיהום פנימי שעשויים לפגום בפעילות המפעל.

עבדו עם חברה המספקת לוח זמנים מסודר לתחילת עבודה

על החברה לספק לכם לוח זמנים מסודר לתחילת התהליך, פינוי מקררים, פינוי קווי ייצור, ריקון המפעל מתכונה שמסוכן לה לשהות בקרבת חומרי הדברה וכניסה למצב עבודה בתאריך ובשעה נקובים. על החברה לספק לכם תעודת אחריות על הדברה למפעלי מזון בה מצוין המועד בו נעשתה ההדברה וסוג חומרי ההדברה בו נעשה שימוש. בכך, המדבירים הבאים במפעלכם יכירו את היסטוריית ההדברה שלכם ויידעו כיצד להמשיך פרויקט זה בעתיד.