ביטוח משכנתא

אין ספק כי ההלוואה הגדולה ביותר אשר נוטל האדם הממוצע היא הלוואת המשכנתא ולכן היום רבים עובדים עם יועץ משכנתא לפני נטילת הלוואה כזו. לרוב, במיוחד עבור זוגות צעירים, הלוואת משכנתא הינה הלוואה אשר נפרסת למשך שנים רבות מאוד ולכן מסביב להלוואת המשכנתא ישנם פרטים רבים אשר המטרה שלהם היא להגן על הבנק ועל הלווה במקרים קיצוניים אשר יכולים להתרחש עם השנים. אחד מבין הדברים הללו הוא ביטוח משכנתא. ביטוח משכנתא הינו ביטוח אשר מעניק הגנה וכיסוי גם לאדם אשר נוטל את המשכנתא וגם לבנק ובכך מעניק יתרונות רבים מאוד. במאמר זה נעניק לכם מידע על שני התחומים העיקריים בביטוח משכנתא – ביטוח חיים למשכנתא וכן, ביטוח דירה.

ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח חיים למשכנתא הינו ביטוח אשר מיועד בעיקר עבור הבנק אך גם עבור המשפחה של לווה המשכנתא. ביטוח זה מבטיח לבנק כי במקרה בו הלווה יפטר ולא יוכל להחזיר את הלוואת המשכנתא אשר נטל, חברת הביטוח הינה החברה אשר תסדיר את החוב ותעניק לבנק את תשלום ההלוואה. חשוב להבין כי הלוואת משכנתא הינה הלוואה גדולה מאוד אשר ברוב המקרים כוללת מאות אלפי שקלים ולעיתים אפילו מיליוני שקלים ולכן ביטוח זה הינו חשוב מאוד, במיוחד שמדובר בהלוואה עבור שנים רבות שאין אף אדם יודע מה עלול להתרחש במהלך השנים הללו.

ביטוח דירה

בשירות ייעוץ משכנתאות יוסבר לכם גם על חשיבות ביטוח דירה הינו ביטוח אשר מעניק יתרונות רבים מאוד לאדם אשר נוטל אל הלוואת המשכנתא. ביטוח דירה הינו ביטוח אשר מכסה נזקים שונים אשר עלולים להתרחש במבנה אותו רכש האדם כמו נזקי טבע שונים, שריפות, הצפות ועוד. הנזקים הללו הינם נזקים אשר עלולים להותיר את האדם ללא קורת גג לדור בה ולכן חשוב מאוד לבצע ביטוח זה אשר מאפשר לאדם להיות בטוח כי גם במקרים קיצוניים כל כך הוא יקבל את המגיע לו וחברת הביטוח תסייע לו בשיקום המבנה בצורה הטובה ביותר. כך, לא יקרה מצב בו האדם נותר ללא קורת גג אך עדיין מחזיר את הלוואת המשכנתא.