בחירת פוליש איכותי לבתים ודירות – כיצד לאתר נכון את הקבלן?

פוליש הנו שירות שניתן על ידי חברות ניקיון המתמחות גם בענף רידוד, השטחת וליטוש המרצפות והפיכתן לבעלות גובה אחיד. הם גם יספקו ברק למשטחים ויגרמו להם להיראות חדשים כמו ביום הקנייה. זה נשמע פשטני, אבל בפועל התחום מאד מורכב משום שיש המון סוגים של פוליש לבית וכל אחד מהם עולם ומלואו. כאן, אנו לא נתעכב אתכם על כל הסוגים, אלא נתמקד בשתי המשפחות העיקריות של הענף: פוליש עם תוצאה מיידית לטווח הקצר (זול) לעומת פוליש עם תוצאה ארוכת טווח למשך שנים רבות (יקר).

פוליש לטווח הקצר

משפחת טיפולי פוליש זו נקראת "פוליש ווקס". חברות המתמחות בביצוע הטיפול הזה ניתן למצוא לא מעט, אולם קחו בחשבון כי גם אם ביצעתם מחקר לגבי טיבן ובחרתם את הטובה ביותר, זה עדיין פוליש ווקס. הוא יחזור למצב דהוי בפרק זמן לא ארוך. מטרת הברקת הרצפה כאן היא רק בשביל ליצור אינסטנט. זה מעולה למי שמוכר דירות ומעוניין להציג אותן כייצוגיות ויפות, וזה מעולה גם למי שמעוניין לחסוך כמה שקלים ולהביא לרצפת הבית שלו מעט ברק.

פוליש לטווח הארוך

פוליש זה מתאים בעיקר לדייר העובר לגור בבית חדש או מעוניין כי בביו שלו, הקיים, הרצפה תיראה טובה יותר ומבריקה יותר, ושהמצב יישמר למשך שנים לא מעטות. פוליש לבי מסוג זה נקרא "פוליש קריסטל". בשונה מווקס, מדובר בפוליש יעיל יותר מחומרים עמידים יותר השומרים על הרצפה במצב מצויין פר אקסלנס.

ליטוש מרצפות

בכל אחד מאותם טיפולי פוליש שאזכרנו כאן קיים גם פרויקט ליטוש מרצפות. הליטוש נועד ליצור שכבה אחידה לרצפה ולגרום לה להבריק ולא רק להיות נוכחת בצורות ובצבעים המוכרים. מי שמעוניין לתת גושפנקא אמתית לפוליש שלו יזמין ליטוש מרצפות ויקבל משטח מבריק ויפה, בעל שכבה אחידה.

תמחור השירותים

בתחום כמו פוליש לבית התמחור מבוסס על עליית מחירים כפונקציה של טיב השירות. שירות שהתוצאה שלו נמשכת זמן רב, כמו פוליש קריסטל, צפוי להיות יקר ושירות שהתוצאה שלו קצרת מועד, כמו פוליש ווקס, יהיה זול ונגיש יותר לצרכן מבחינה צרכנית. יחד עם זאת, הטיפול יחזיר מהר מאד את הרצפה למצבה הבלוי מן הפעם האחרונה.