בחירת בית תוכנה ליישום פיתוח אפליקציות – כך תעשו זאת נכון

מעוניינים לדעת כיצד לבחור בית תוכנה למימוש האפליקציה הבאה שלכם? במאמר זה אנו מספקים את כל הכלים שיאפשרו לכם להתמודד עם פעולה זו בקלות אבל גם ביסודיות. אל תשכחו כי על האפליקציה שלכם לא מהמרים! אם אתם זקוקים לבית תוכנה שיממש את החזון שלכם באפליקציה שאתם יוזמים על הצד הטוב ביותר, זה מה שעליכם לוודא לפני שתבחרו בו.

נוכחות צוותי אפיון מקצועיים ויסודיים

צוותי האפיון הם האנשים הראשונים מטעם החברה שייפגשו עמכם ויבררו מהם הצרכים האפליקטיביים שלכם, הן ברמת הגרפיקה והן ברמה היישומית. הם יתרו על משמעות ההחלטות שלכם אם הן צפויות להוביל לתוצאות שלא ייחלתם להן מראש כאשר הגיתם את הרעיון. כאשר האפיון יהיה מוכן הם יגישו אותו לצוותי פיתוח, עליהם נדון בפרק הבא של מאמר זה.

נוכחות צוותי פיתוח המתמחים בתחום של האפליקציה שהזמנתם

צוותי הפיתוח צריכים לממש גם תכנות של מסכי ויז'ואל וגם תכנות של ליבת מסד נתונים, אם האפליקציה שלכם עוסקת בכך. למשל, עבור קורונה אפליקציה נדרשת היא כזו שרושמת נתונים של חולים מאומתים. האפיון של מי הוא חולה מאומת, וכיצד לרשום אותו נתון לעבודתו של צוות הליבה במחלקת הפיתוח, בעוד יצירת המסכים ועיצובם נתון בידיו של צוות תכנות ה- GUI.

נוכחות צוותי בדיקות שיספקו את הנדרש בזמן אמת למפתחים

צוותי הבדיקות מתחקים אחר באגים שנוצרו בפיתוח תוך כדי תנועה ושולחים לתיקון, כולל הערות מהו התיקון הנדרש. כל מערכה של בדיקות מול המפתחים נקראת "סבב". המטרה היא ליצור סבב אחד לפחות שאין בו באגים לאחר מספר סבבי תיקונים. סבב זה נראה Pre Prod (פרה פרודקשן) ולאחריו מגיע שלב הפרודקשן, בו אתם מוזמנים כלקוחות לצפייה באפליקציה.

השלמת בניית האפליקציה

בשלב זה, הפרודקשן, אתם תוזמנו לצפות בביצועים של האפליקציה שהגיתם. אנשי בית תוכנה שעסקו במלאכה יקבלו את ההערות האחרונות שיש לכם להוסיף, יעבדו על מנת לממש אותן ועל כן ייצרו עבורכם אפליקציה מן המעלה הראשונה, מוכנה לעבודה מעשית. חשוב לבחור בית תוכנה שמצד אחד יהיה יעיל בעבודתו ומצד שני יהיה יסודי בכל סבב בדיקות ופיתוח. בדרך כלל, איכותו של צוות האפיון מבשרת את העתיד לבוא בשלבי היישום.