אקסטרים ספורט: בואו לרחף עם טרקטורונים מעופפים וליהנות מנופי הארץ

אחת החוויות המרגשות למשפחה ולזוג היא זו שבטרקטורון המעופף. טרקטורון מעופף יכול להגשים לכם מגוון רחב של סיפוקים, החל מעצם התעופה מעל שטחי הארץ ועד לחוויית לימוד והעשרה. אז מה זה למעשה אקסטרים ספורט? מה עושה אדם שפוקד טרקטורון זה לראשונה? והאם ניתן להגיע למצב של טיסה עם בן או בת הזוג ללא מדריך במועד קרוב מאז הביקור הראשון? כל מה שרציתם לדעת על אקסטרים ספורט – במאמר מידע אחד.

עולים על טרקטורון מעופף בפעם הראשונה

בפעם הראשונה, אתם צפויים לפגוש במדריך שלכם. הוא יהיה שותפכם לנסיעה ויסייע לכם להמריא ולנחות. את המסלול עצמו אתם תכוונו ואתם תובילו עם כלי ההיגוי של הטרקטורון המרחף. המלאכה תהיה דומה להשטת סירה משום שזהו טרקטורון מבוסס מצנח, בדומה למפרש. תוכלו להיווכח כבר בטיסתכם זו כי הפניות ימינה ושמאלה קלות משחושבים וכמובן שנסיעה ישרה אינה בעייתית. השליטה בטרקטורון תהיה ממש כמו שליטה ברוב כלי התחבורה והשיט שהפעלתם בעבר.

עולים עם טרקטורון מעופף עם החברים

כבר השתתפת בהדרכה ראשונית של טרקטורון מעופף? יצרת קשר עם המדריך שהכווין אותך בטיסה הראשונה? כעת ניתן להביא את בן או בת הזוג לחוויית אקסטרים לגבר או לאשה בזוגות. המדריך אשר נכחת בטיסה הראשונה בה הוא המריא את הכלי לאוויר והנחית אותו כעת יספק לכם את האפשרות להטיס כלי שכזה לבדכם בליווי שותפכם או שותפתכם לנסיעה. ניתן להטיס עד 2 איש בטרקטורון. הוא יהיה שם כדי להזכיר לך הנחיות חשובות וגם אחרי שתמריא הוא לא יעזוב אותך לרגע ויעמוד איתך בקשר צמוד באמצעות מכשיר קשר ייעודי שיוצמד אליך. בעיות שייווצרו בנחיתה ייפתרו על ידי המדריך שיסייע לך לנחות בבטחה.

החוויה מתאימה לאירוע או כאטרקציית בילוי יחידה

אקסטרים ספורט טרקטורון מעופף היא חוויה שניתן לצרוך אותה באופן בודד, או במסגרת אירוע עם עוד אטרקציות. החוויה מתאימה למשפחות על בסיס מספר טרקטורונים או כזוג, עם טרקטורון אחד בליווי מדריך אם מדובר בפגישה ראשונה (על בסיס 2 טיסות נפרדות לגבר ולאשה). בואו להגשים חלום ולהטיס טרקטורון מעופף, ליהנות מנופים מדהימים ולבוא על סיפוקכם ובגדול!