אקסטרים לגבר: חוויית אוויר בלתי נשכחת

ליקירכם יש יום הולדת? הוא חוגג מסיבת רווקים? אתם מעוניינים להפתיע אותו ובגדול? בואו לארגן לו חוויית אקסטרים ספורט שהוא לא ישכח. יודעים מה החלק היפה? שזה בכלל לא כולל אלמנט תחרותי אבל יש בזה הרבה מאד אתגר: טיסה באוויר עם טרקטורון המחובר למצנח רחיפה. כיצד זה מיושם ומה חתן השמחה שלכם צריך לעשות כדי להיות יום אחד טייס של טרקטורון מעופף?

את הטיסה הזו ידידכם לא ימהר לשכוח

טיסה מעל שמי הארץ בליווי מדריך טיסה. המדריך ימריא וינחית את הכלי והידיד שלכם יטיס אותו בעודו באוויר וינווט את הכלי. בסיום הבילוי, לאחר הנחיתה, הוא יוכל לעשות צעדים שיילמדו בפרקים הבאים לקראת הפיכתו לטייס אקסטרים ספורט על טרקטורון מעופף, בדיוק כמו המדריך שלו.

המשך פעילות הטיסות בהדרכה ממוקדת

ההדרכה הממוקדת שהידיד שלכם, חתן השמחה, יוכל להשתתף בה משלימה לו למעשה חוויית אקסטרים לגבר בה התחלתם. הוא יוכל להמשיך ללמוד להטיס את הטרקטורון וכמובן שגם אתם המארגנים מוזמנים להירשם ולהשתתף בהדרכות. בסיום ההדרכה ניתן יהיה להכשיר אתכם סופית כטייסי טרקטורון מעופף ולספק לכם את האפשרות להימנות עם צוות המדריכים או להיות טייסים עצמאיים. כטייסים עצמאיים תוכלו לקחת את הידידים והידידות שלכם במסיבות ההפתעה שאורגנו עבורם לטיסה מעל שמי הארץ בטרקטורון מעופף בדיוק כמו שידידכם הוזמן זה עתה על ידכם.

חווייה לזוג, למשפחה ולקבוצת חברים

הטרקטורונים המעופפים משמשים להטסה זוגית. ניתן לקחת את בני הזוג שלכם ואם אין לכם בני זוג או שהם לאט מביעים עניין – אז את חבריכם הקרובים. אקסטרים ספורט מסוג זה מספק חוויה לזוגות ולקבוצות ומעשיר אותם בידע על הטסת כלי טייס קל. בואו גם אתם לחוות את החוויה הייחודית.

כך עובדת אופרציית הטיסות

יוצאים ממנחת במרכז השרון, בין מועצה אזורית חוף השרון לנתניה. מהאוויר ניתן להבחין בנופי ארץ מדהימים. הטיסות, בין אם ייעשו בליווי מדריך ובין אם אתם מטיסים את הכלי בלעדיו, נעשות במסלול מוגדר מראש ברחבי השרון כולל נחיתה. מסלול זה חובק את אחד הנופים המרהיבים בישראל. בואו לחוויה שלא תשכחו המבוססת על טיסה מעל שמי הארץ ברקע הבריזה המלטפת.