איך מקבלים תלוש שכר וולט?

עם מגיפת הקורונה, כבר בתחילתה של שנת 2019, עבודתם של השליחים הפכה לאחת העבודות המבוקשות והנפוצות ביותר. לא מעט שליחים הגיעו לעבודה בוולט לאחר שהוצאו לחל"ת או מקומות העבודה שלהם נסגרו, וחלק פשוט חיפשו עבודה נוספת ואפשרות להגדיל הכנסה בזמן של סגרים אשר איפשרו עבודות שליחויות.

מאז ועד היום, העבודה בוולט בלתי פוסקת, ולא מעט בוחרים לעבוד בחברה, בין אם בתור הכנסה נוספת ורצון להגדיל את ההכנסה שלהם, ובין אם כמקום העבודה העיקרי שלהם.

אם גם אתם חושבים להתחיל לעבוד בוולט, בוודאי אחד הדברים אשר עליו אתם חושבים הכי הרבה הוא – איך מקבלים תלוש שכר וולט ואם אתם עובדים בעוד עבודה – איך זה משתלב מבחינת ההכנסות והדיווח.

ובכן, בדיוק על השאלה הזו אנו עונים במאמר הבא. קראו אותו עד תומו ותמצאו את התשובה.

צורת העבודה מול חברת וולט

צורת העבודה מול חברת וולט היא לא בצורה של עובדים שכירים. וולט עובדת רק מול פרילנסרים – שליחים עצמאיים. מה זה אומר? לחברה אין מחוייבות של יחסי עובד מעביד כלפי השליחים שלה, והיא לא מנפיקה להם תלושי שכר. אז איך אתם מקבלים את השכר שלכם? תמורת חשבונית.

אם אתם רוצים לעבוד בתור שליחים של וולט אתם חייבים להבין כי אין לכם מה לצפות לקבל תלוש שכר וולט, אלא אתם צריכים לפתוח עסק עצמאי ולעבוד מולם כעצמאיים לכל דבר.

דיווחים לרשויות המס

ברגע שאתם פותחים עסק עצמאי כדי לעבוד מול חברת וולט, אתם חייבים לנהל את העסק הזה בצורה נכונה גם מול רשויות המס. כל הדיווחים שלכם צריכים לעבור בצורה ישירה ועל פי החוק, ואתם חייבים לבצע גם תיאום מס וולט אם אתם עובדים במקביל כשכירים בעבודה נוספת.

לכן, חשוב מאוד לעבוד עם חברה מקצועית בעניין הזה ולא לעשות את התהליך לבד. חברה מקצועית שתלווה אתכם לאורך כל הדרך תאפשר לכם לבצע את הדיווחים וניהול התיק בצורה מסודרת.

*המאמר נכתב בחסות "בית לעצמאי".