איך למצוא חדר בריחה בתל אביב במחיר מוזל?

רוצים לצאת אל חדר בריחה בתל אביב עם חברים קרובים או בני משפחה ומחפשים מחיר מוזל יותר ונוח אשר יתאים לכולם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

היום אתם יכולים למצוא מגוון רחב מאוד של חדרי בריחה בתל אביב, וגם המחירים משתנים בין חדרי הבריחה השונים.

יחד עם זאת, אם תמצאו חדר בריחה שמציע מחיר זול באופן קיצוני לעומת חדרי בריחה אחרים, יש סיכוי גדול מאוד לכך שמדובר בחדר פשוט ולא מושקע או חווייתי מספיק ולכן אל תחפשו מיד את החדרים הזולים ביותר, אלא בצעו השוואה נכונה וקראו את הטיפים במאמר הבא שיעזרו לכם להוזיל את העלויות המקוריות ולצאת אל חדר הבריחה ללא כל בעיה.

 

הנחה לקבוצה מרובת משתתפים

יש לא מעט חדרי בריחה אשר מציעים הנחות כאשר מדובר בקבוצות גדולות יותר (כמובן, בהתאמה לסוג החדר ויכולת התכולה שלו). לדוגמא, אם תצאו אל חדר הבריחה בזוג המחיר לכל משתתף יהיה 150 ש"ח, אך בבוצה של 7 אנשים המחיר יהיה 120 ש"ח ויפחת בהתאמה.

ההנחה הזו יכולה לאפשר לכם לקבל מחיר הרבה יותר משתלם אם אתם יוצאים עם כמה אנשים יחד ולכן אם יש חדר בריחה מסוים שאתם מתעניינים בו, בדקו ישירות מול החדר מה המחיר לקבוצה וכמה אנשים במקסימום יכולים להיכנס אל החדר וכך תוכלו לקבל מחיר נמוך יותר.

 

הזמינו את החדר מראש

אם תחכו לרגע האחרון, סביר להניח כי קודם כל לא תוכלו למצוא כל חדר שתרצו, ובמיוחד החדרים האיכותיים והפופולאריים ביותר יהיו תפוסים, בטח ובטח אם מדובר בתקופה שנחשבת לעמוסה יחסית כמו ימי חופשה, שבתות וחגים.

מעבר לזה, ככל שתבצעו הזמנה מוקדם יותר, תוכלו לקבל הצעות משתלמות יותר ומחירים נוחים יותר ויהיה לכם הרבה יותר קל למצוא מחירים משתלמים ונוחים לחדר הבריחה אליו אתם רוצים להגיע.

כך תוכלו ליהנות הרבה יותר מהחוויה, ולצרף גם חברים או בני משפחה בעלי תקציב מוגבל יותר.