איך להכין תיק לידה בצורה נכונה?

בין אם זה התינוק הראשון או החמישי שלכם, אריזת התיק לקראת הלידה הוא משימה חשובה, ואתם חייבים לבצע אותה בצורה נכונה. תיק לידה צריך להיות מוכן כך שתוכלו לקחת אותו בתוך דקה ללא עיכובים במידה ותצטרכו לצאת באופן מיידי אל בית החולים, ולכן, על מנת שמראש תוכלו להכין תיק חדר לידה מושלם עבור הצרכים שלכם, הכנו לכם כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם.

מצאו תיק מתאים

אתם לא רוצים לסחוב הרבה תיקים, במיוחד כי ייתכן מאוד שבפעם הראשונה שאתם הולכים לבית החולים אתם עלולים להישלח בחזרה הביתה שוב אם הצירים לא מספיק תכופים ולכן עדיף למצוא תיק לידה בגודל שיאפשר להכניס את כל מה שאתם זקוקים לו במקום אחד.

הכינו את התיק מוקדם ככל האפשר

אנו ממליצים לך להתחיל מוקדם כדי להכין את התיק, בסביבות 32-34 שבועות להיריון, כי יש לא מעט פריטים ברשימה, ויכול לקחת לכם גם זמן עד שתמצאו את כל מה שאתם זקוקים לו. דברים שלהם אתם תהיו זקוקים עד הרגע האחרון, כמו מטען הטלפון הנייד וכדומה, השאירו בחוץ אך כדאי להצמיד פתק תזכורת לתיק כך שתיקחו אותם בזמן אמת.

מצאו תיק עם חלוקה פנימית

תיק עם חלוקה פנימית הוא הרבה יותר נוח והוא יאפשר לכם לסדר את כל הדברים בצורה הרבה יותר טובה. בנוסף, כדאי מאוד להשתמש בחלוקה נוספת באמצעות תיקים קטנים כמו תיקי רחצה למוצרים של היולדת ותיק רחצה נפרד עבור התינוק.

אם אתם אורזים לבד – הכינו את בן או בת הזוג

אם אתם אורזים לבד את תיק הלידה ולא במשותף עם בן או בת הזוג שלכם, שתפו אותם לאחר מכן מה יש בתיק והיכן נמצא כל דבר. בסופו של דבר הם אלו שילוו אתכם ביום הזה ועם כל הלחץ הסובב את הלידה, הם צריכים להכיר את התיק ולהיות מסוגלים להוציא ממנו את כל מה שצריך במהירות.

כך תוכלו להיות בטוחים כי התיק שארזתם יהיה שימושי ביום הגדול שלכם.