איך לבחור שולחן גיהוץ מקצועי בצורה טובה?

אם אתם מחפשים קרש גיהוץ מקצועי, נסו לקנות קרש גיהוץ קצת יותר גדול מדגמים המיועדים לשימוש ביתי. כדאי גם לוודא שיש פתחי אוורור בחלק העליון של הלוח כדי לאפשר לאדים מהמגהץ לעבור דרכו. בדקו עד כמה המסגרת חזקה והאם קל להתאים אותה לגובה נוח ונסו למצוא קרש או שולחן גיהוץ עם רפידה וכיסוי מחוברים המותאמים אליו, מכיוון שייתכן שיהיה קשה למצוא כאלה שיתאימו לקרש גיהוץ תעשייתי.

קרש גיהוץ גדול יותר מאלו שמיועדים לשימוש ביתי

כאמור, כדאי תמיד לבחור קרש גיהוץ שיהיה במידות גדולות יותר משל קרשי הגיהוץ הביתיים המוכרים לכולנו מכל רשתות השיווק השונות. סוג זה של קרש גיהוץ צריך להיות מעט יותר גדול מהדגם הממוצע המתקפל. חפשו קרשים במידות של כ1.60 מטר אורך ובין 45-50 ס"מ באזור הרחב ביותר של הקרש, כאשר כמובן הקצה שלו הוא צר יותר כמו בכל קרש גיהוץ ביתי שתראו.

פתחי יציאה לאדים

אם אתם משתמשים במגהץ אדים, כדאי לוודא שיש פתחים בחלק העליון של קרש הגיהוץ כדי לאפשר לאדים לצאת בעת שאתם מבצעים את הגיהוץ.

שלדה חזקה

בדקו היטב את המסגרת והרגליים של קרש הגיהוץ. ודאו שהם בנויים בצורה יציבה ואינם מתמוטטים בקלות מכל מגע קטן. החלקים האלו יכולים להיות מעט כבדים יותר מקרש גיהוץ ביתי רגיל, אך עדיין לאפשר ניידות של קרש הגיהוץ. לעומת זאת, אם מדובר בשולחן גיהוץ לשימוש קבוע, גם אם הבסיס כבד אין לכך כל כך משמעות מבחינת הניידות אך כדי להקל על ניקיון כדאי לבחור שולחן לא כבד מידי.

ריפוד וכיסויים

בדקו אם יש כיסוי ורפידת קצף מחוברים לקרש הגיהוץ שאתם שוקלים לרכוש. וודאו כי הכיסוי עשוי מחומר עמיד בפני חריכה וכמו כן, בדקו האם ניתן לפרק את הכיסוי בקלות על מנת לכבס אותו בעת הצורך. שימו לב שאם אתם רוכשים קרש גיהוץ גדול יותר מקרשי הגיהוץ הסטנדרטיים, לא תוכלו למצוא לו כיסוי בכל מקום ולכן כדאי לבחור כיסוי שיהיה קל לניקוי ועמיד לטווח ארוך.