איך לבחור קייטרינג לכנסים וימי עיון?

אם אתם עומדים לקיים כנס או יום עיון בקרוב, אחד הנושאים אשר אתם צריכים לטפל בהם הוא הנושא של קייטרינג לכנסים וימי עיון. במהלך כל כנס או יום עיון חשוב להעניק למשתתפים חוויה קולינרית אשר תעשיר את ההנאה שלהם מהכנס או מיום העיון ותעניק להם טעמים אשר יהפכו את הכנס לבלתי נשכח. כמובן, לא תמיד מדובר בקייטרינג אשר מגיש ארוחה מלאה עם כמה מנות כמו קייטרינג בשרי כשר, לעיתים אפשר להסתפק אפילו בקייטרינג חלבי קליל או בהגשה של מגשי כיבוד לאירועים אשר ילוו את הכנס.

אז איך בוחרים את הקייטרינג הנכון? איך מתאימים אותו לכנס או ליום העיון בצורה הטובה ביותר? קראו את המאמר עד תומו ותקבלו כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם בכך.

 

משך הזמן של הכנס

ככל שהכנס יהיה ממושך וארוך יותר, כך יהיה עליכם לבחור קייטרינג המגיש מנות משביעות יותר, ולחשוב על ארוחה מלאה יותר ועשירה יותר. לכן, אם מדובר בכנס קצר של כמה שעות הנערך בשעות הבוקר, ייתכן כי יספיקו לכם מגשי כיבוד לאירועים או בחירה בקייטרינג חלבי שיגיש מנות קלילות לארוחת בוקר. לעומת זאת, אם מדובר ביום עיון ממושך אשר נמשך לאורך כל שעות היום עדיף לבחור קייטרינג בשרי כשר אשר יגיש ארוחה של ממש במהלך הכנס וכך יאפשר למשתתפים בו להתרכז יותר בהרצאות וליהנות יותר מהכנס, ולא להעסיק את המחשבה שלהם באיך למצוא אוכל באזור…

 

התאמה למשתתפים בכנס

כדאי גם לחשוב על המשתתפים בכנס כאשר בוחרים קייטרינג. למשל, אם מדובר בכנס המיועד בעיקר לאנשים דתיים, חשוב לבחור קייטרינג כשר למהדרין שכולם יוכלו ליהנות ממנו בצורה טובה, אם מדובר בכנס בו ישתתפו צמחונים רבים – יש להתחשב בכך, ועוד. לכן, לפני שאתם בוחרים את הכנס המתאים לאירוע שלכם כדאי שתבדקו היטב את רשימת המשתתפים ואת קהל היעד אליו אתם פונים, הדבר יסייע לכם לבחור בצורה הרבה יותר טובה את הקייטרינג.

 

כך תהפכו כל כנס או יום עיון להרבה יותר מוצלח ותסייעו למשתתפים בהם ליהנות מההשתתפות, ולחזור בכל כנס או יום עיון נוסף.