איך לבחור קייטרינג בשרי כשר לאירוע

בואו לחגוג את האירוע שלכם עם קייטרינג בשרי כשר. קייטרינג כזה מספק מבחר גדול של מנות בשריות כשרות על בסיס עוף, בשר, בשר טלה, דגים ועוד. בכל תפריט משולבים סלטים וקינוחים המתאימים לקונספט. חשוב לבחור קייטרינג המשרת לקוחות בכל סוגי האירועים ובכל המקומות, מאולם האירועים הרשמי ועד אירועי שטח מזדמנים, ללקוחות בודדים, מרובי מוזמנים ובעלי אירועים משמעותיים.

רישיונות ותעודות

תעודת כשרות בתוקף, רישיון למכירת מזון ממשרד הבריאות. הקייטרינג חייב להיות מצויד תמיד באישורים הרלוונטיים ודואג לחדשם מעת לעת. הקייטרינג מציע מגוון מנות שכולן נשמרות בטריות הנדרשת במזווים ומקררים ייעודיים ותוך עמידה בכל בבדיקה של משרד הבריאות.

סוגי הגשה

בחרו קייטרינג בו מגישים את המזון באמצעות מלצרים, בהגשה עצמית, באמצעות מגשי אירוח בשרי מסתובבים ובדוכנים בהם יעמדו דיילים. אתם יכולים לבחור את שיטת ההגשה המועדפת עליכם או לשלב מספר טכניקות הגשה באירוע אחד שישתנו בהתאם לזמן באירוע על רצף המאורעות שבתוכו.

קייטרינג לאירועים שונים

תוכלו למצוא קייטרינגים לאירועי חתונה קטנים, בר ובת מצווה, בריתות, אירועים עסקיים, הרמת כוסית בין חברים, או בעת הצעת נישואין, ובמכלול אירועים עסקיים ואירועי וועדי עובדים. חשוב לבחור חברה אשר יודעת להתאים את עצמה לקונספט של האירוע. כך אתם יכולים להתרכז בהכנת האירוע, בעוד הקייטרינג ידאג להכנת המזון והגשתו טרי ורענן.

בדקו מה קורה במהלך האירוע

קייטרינג בשרי כשר יסופק לאורחים במבחר טכניקות הגשה. בחרו חברת קייטרינג בה עובדים ביעילות ובשרירותיות, ומתייחסים לכל סועד כבן בית וכן בדקו כי מדובר בצוות יעיל מאד גם לאחר גמר השירות, מפנים מהר את שאריות המזון, ומספקים לכם ריהוט נקי בתוך פרק זמן קצר.

כך אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם בוחרים קייטרינג שיעמוד בתנאים שלכם ויתאים לאירוע שלכם.