איך לבחור מכון עבור בדיקת פוליגרף פרטית?

רוצים לבצע בדיקת פוליגרף פרטית? לעצמכם או למישהו אחר? אם כן, חשוב שתבחרו נכון את המכון אליו אתם פונים.

בשנים האחרונות תחום בדיקות הפוליגרף צמח מאוד, ומה שהיה מוכר לנו רק בתור בדיקות משטרתיות, הפך להיות פופולארי גם בשוק הפרטי. בלא מעט מקרים גם אנשים פרטיים נדרשים לבצע בדיקת פוליגרף, בין אם כהחלטה אישית, בין אם בבדיקה לפני קבלה לעבודה במקומות רגישים ועוד.

בכל מקרה, אם אתם רוצים לבצע בדיקות כאלו, חשוב שתעבדו עם מכון מקצועי בו יבצעו עבורכם את הבדיקות בצורה הטובה והמקצועית ביותר. אז איך בוחרים? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

ניסיון מקצועי

לבצע בדיקת פוליגרף זה לא פשוט. זה לא רק המכשיר, אלא לאדם שמבצע את הבחינה יש השפעה רבה על התוצאות שלה. המראיין חייב להיות איש מקצוע מנוסה מאוד ולכן אם אתם צריכים לבצע בדיקת פוליגרף, אתם חייבים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במכון בעל ניסיון רב מאוד ובמקום בו אנשי המקצוע אשר מבצעים את הבדיקות הינם אנשים מנוסים ומומחים אשר יוכלו לבצע את הבדיקה על הצד הטוב ביותר.

גם אם מציעים לכם מחירים זולים יותר בבדיקות מחתרתיות ולא מוכרות, אל תתפתו. בכדי לבצע בדיקת פוליגרף לא מספיק שיהיה את המכשיר, אלא צריך לדעת איך לבצע אותה בצורה נכונה ולא כל אחד יכול לעשות זאת.

מיקום

עוד נתון שיש לבדוק הוא המיקום של המכון. קחו בחשבון כי בדיקת פוליגרף היא בכל מקרה בדיקה מלחיצה, גם אם אתם דוברים את האמת לאמיתה. אם תוסיפו לזה נסיעה של שעות ארוכות בפקקים כי המכון רחוק מהנבדק מאוד, הוא עלול להגיע למצב בו בסופו של דבר הוא מגיע אל הבדיקה מותש מאוד והדבר משפיע על הסממנים הפיזיים שלו, וישפיע על התוצאות של הבדיקה.

לכן כדאי מאוד לבחור בדיקה הנמצאת במיקום קרוב יחסית אל המקום בו מתגורר הנבדק כך שהוא יגיע נינוח ורגוע יותר והבדיקה תבוצע באופן הרבה יותר טוב.