איך בוחרים חברה לביצוע ירי ביונים?

כמו בתחומים רבים בשוק, גם בתחום ירי ביונים קיימות חברות רבות והתחרות גדולה. חברות אלו עוסקות במגוון רחב של תחומי הדברה שונים אך עבודה של ירי ביונים היא הרבה יותר ייחודית ואתם חייבים לבחור במומחים בתחום אשר יבצעו את זה. ישנם קריטריונים בסיסים חשובים בכדי לבחור חברה שמבצעת ירי ביונים אשר תבצע את המלאכה בצורה הטובה ביותר:

עמידה בלוח זמנים

כאשר אנשים מזמינים חברה לביצוע ירי ביונים, הם לרוב מקווים להשלים את העבודה הזו וההרחקה של היונים בזמן הקצר ביותר. זמן העבודה והתוצאות שלה יכול להשתנות מאוד מדירה לדירה והוא תלוי במדדים רבים כגון מיקומה ונגישותה של הדירה ושל הפינות בהן היונים בנו קן, כמות הקינים או היונים באזור וכמובן, המקצועיות של המדבירים אשר יבצעו את הירי. משום שהאפשרויות מגוונות כל כך, חברות מקצועיות רבות מגיעות לדירת הלקוח בטרם מתחילה עבודת ההדברה על מנת לקבוע כיצד הם יוכלו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אחריות

ירי ביונים אשר יבוצע על ידי צוות לא מיומן עלול לגרום לנזקים חמורים הן בדירה והן בבניין, בחדר המדרגות ובמעלית וכמובן, עלול לפגוע גם בסביבה. על כן מומלץ לבחור בחברה אשר מתחייבת לשמור על שלמותם של הדירה והבניין, להסב אי נעימות מינימלית לשכנים ולבצע את העבודה בצורה נכונה ומדויקת על הצד הטוב ביותר.

חוקי איכות הסביבה

על פי החוק, ירי ביונים יכול להתבצע רק על ידי חברות מנוסות ומקצועיות אשר נושאות תעודה המאשרת להן לבצע את הפעולה המורכבת הזו. חברות חובבניות עשויות לבצע את העבודה בצורה לא מדויקת ולגרום לנזק לסביבה ולכן חשוב לוודא שהחברה אותה בחרתם פועלת על פי החוק ולא גורמת נזק לאיכות הסביבה.

שירותים נלווים

חברות רבות אשר מבצעות ירי ביונים מציעות לבצע גם פעולות משלימות כמו ניקוי וחיטוי של המקום בו קיננו היונים. ישנם חברות שאף מציעות חבילת שירותים מורחבת הכוללת הדברה למזיקים נוספים. בדקו אלו שירותים החברה מציעה וכמה היא גובה בעבור שירותים אלו אם אתם זקוקים להם.

מחיר

מחירו של שירות ירי ביונים הינו גמיש מאוד. ניתן למצוא חברות המספקות את השירות במחיר זול מאוד וניתן למצוא חברות המציעות את השירות במחירים יקרים יותר. בחנו מהם מכלול השירותים שהחברה מציעה והאם היא מתחייבת לעמוד באחריות כלפי הדירה והבניין. היזהרו מחברות זולות אשר לא עובדות כחוק, אתם עוד עלולים למצוא את עצמכם משלמים בעבור הנזק שהם גרמו לבניין או לדירה.